Despre institutie

Inchide

Trimite unui prieten

Concert Orchestra Metropolitană București

Exportă PDF - Concert Orchestra Metropolitană București Tipăreşte pagina - Concert Orchestra Metropolitană București Trimite unui prieten - Concert Orchestra Metropolitană București

publicat de Administrator Joi , 11 Octombrie 2018, 15:09

Primăria municipiului Hunedoara și AMR - Asociaţia Municipiilor din România vă invită sâmbătă, 20 octombrie 2018, la Castelul Corvinilor, la concertul susținut de Orchestra Metropolitană București; dirijor: Daniel Jinga; artiști invitați: Ana Cebotari și Vlad Miriță. Concertul va avea loc în curtea exterioară a Castelului, începând cu ora 18:00 și face parte din proiectul "RAPSODIE - De la geneză la CENTENAR", cofinanțat de Ministerul Culturii și Identității Naționale.

Proiectul are ca obiectiv general celebrarea Centenarului României sub aspect cultural-artistic.

Accesul la concert este gratuit, în limita locurilor disponibile.

Inchide

Trimite mesaj

Mesaj

Înapoi la Arhivă știri 2018

Servicii online

Preluarea deseurilor electrice !

Comenzi gratuite la TelVerde 0800 444 800 sau www.colecteaza.ro

My Hunedoara

Municipiul Hunedoara Sesizari. Raporteaza un incident !

Plăți Online

Platiti acum online impozitele si taxele locale.

Autorizatii libera trecere

Sistem de plata si eliberare a autorizatiilor de libera trecere in municipiul Hunedoara

ghiseul.ro

Plătiţi  PE LOC amenzile auto primite oriunde in tara

Stadiu Cereri Depuse

Verifică stadiul cererilor depuse

Petiții, sugestii, reclamații

INFORMARE : Informăm persoanele interesate în adresarea petiţiilor către Primăria Municipiului Hunedoara că în conformitate cu prevederile art.7 din O.G.27/2002, "petiţiile anonime sau cele în care NU sunt trecute datele de identificare a petiţionarului nu se iau în considerare şi se clasează, potrivit prezentei ordonanţe".

Harta investițiilor

Harta interactivă a investițiilor.

Înscrieţi-vă la newsletterul primăriei şi in fiecare vineri veţi primi pe mail stirile publicate de primărie in ultima saptamina.

Chestionar

Ce părere aveţi despre site-ul Primăriei?

Foarte buna
Buna