eveniment foto video

HDR Tuning Show, la a doua ediție

În weekend-ul 20-21 mai 2017, în Centrul Vechi al municipiului Hunedoara s-a desfășurat cea de-a doua ediție a HDR Tuning Show 2k17, un eveniment dedicat pasionaților de automobile transformate. Mașinile modificate au venit, pe roți și pe platforme, din toate colțurile țării. Proprietarii lor au cheltuit mii de euro pentru ca mașinile lor să arate diferit față de toate celelalte. Unii le-au vopsit în culori țipătoare, alții le-au pus suspensii pneumatice, le-au împodobit cu diverse stickere ș.a.m.d..

Pentru noi, cei din Hunedoara, este important că acești oameni s-au întâlnit în „orașul Castelului” și sperăm să-i revedem în număr cât mai mare, la edițiile următoare. Primarul municipiului Hunedoara, Dan Bobouțanu, le-a propus organizatorilor să facă o nouă ediție, în luna septembrie.

Fotografii de la premierea HDR Tuning Show 2k17

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *