Farmaciile deschise noaptea

Începând din luna octombrie a anului 2016, municipiul Hunedoara a reintrat în rândul orașelor care au, pe timpul nopții, o farmacie deschisă. Primarul municipului Hunedoara, Dan Bobouțanu, a convocat toți reprezentanții farmaciilor la o discuție în urma căreia au stabilit ca, prin rotație, câte o farmacie să asigure, între orele 21:00 – 07:00, garda de noapte.

Din noiembrie 2016, Primăria municipiului Hunedoara anunță la fiecare sfârșit de lună care sunt farmaciile deschise noaptea, împreună cu adresele și numerele de telefon ale acestora. Mai jos regăsiți aceste liste, iar articolul va fi actualizat lunar. Sănătate!

2 thoughts on “Farmaciile deschise noaptea

1. Acest articol este de interes . Pacat ca nu este actualizat lunar, asa cum se afirma in textul de inceput.

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *