Campionat Național de Natație, la Hunedoara

Suntem bucuroși să vă anunțăm că în perioada 23-26 noiembrie 2017, la Bazinul de Înot din municipiul Hunedoara va avea loc cea de-a șaptesprezecea ediție a Campionatului Naţional de Nataţie Seniori şi Juniori în bazin scurt (25 de metri).

Competiţia este organizată de Primăria municipiului Hunedoara în parteneriat cu Federaţia Română de Nataţie şi Pentatlon Modern. La acest campionat participă sportivi din toate judeţele ţării.

3 thoughts on “Campionat Național de Natație, la Hunedoara

1. Anul acesta, Campionatul de Natație nu va fi transmis în direct. Vă așteptăm la Bazinul de Înot, intrarea este liberă.

2. Inteleg ca anul acesta nu va fi transmis Campionatul, dar nu s-a gandit nimeni si la cei aflati in celalalt capat al tarii care vor sa-i sustina pe sportivi, la famiile sportivilor ? Multumim organizatorilor?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *