Anunț colectiv pentru comunicarea prin publicitate

Vineri, 04 Septembrie 2026

Anunț colectiv pentru comunicarea prin publicitate

24 August 2026

Anunț licitație publică deschisă vânzare apartament - str. Bucegi

Municipiul Hunedoara anunță: Licitația publică deschisă, cu plic închis organizată în data de 16.09.2026, ora 12:00, în vederea vânzării prin licitație publică a imobilului apartament cu o cameră, în suprafață utilă de 34 mp, înscris în CF nr. 61561- C1- U13 Hunedoara, nr. topo. 2170/174/8, situat în municipiul Hunedoara, ...

Vezi mai mult
24 August 2026

Anunț licitație publică deschisă vânzare teren 452 mp - str. Cloșca

Municipiul Hunedoara anunță: Licitația publică deschisă, cu plic închis organizată în data de 16.09.2026, ora 10:00, în vederea vânzării prin licitație publică a imobilului teren în suprafață de 452 mp, înscris în CF Hunedoara nr. 77705, cu nr. cad. 77705, având categoria de folosință curți-construcții, situat în municipiul ...

Vezi mai mult

Primarul Municipiului Hunedoara

DAN BOBOUȚANU

PSD ales în 09.06.2024

email: primar@primariahunedoara.ro

tel: (0254) 716 322 - secretariat

 

Program audiențe: miercuri, ora 9:00

Galerie foto

Galerie foto

Galerie video

Galerie video

Vremea în Hunedoara

26°C

max 26°C - min 26°

HUNEDOARA

Duminică, 06 septembrie 2026

Curs valutar

Duminică, 06 septembrie 2026
  • EUR

    1 EUR = 5.2489 RON

  • USD

    1 USD = 4.5480 RON

  • GBP

    1 GBP = 6.1244 RON

Certificări

Guvernare transparenta deschisa si participativa